ورود
کلمه عبور را فراموش کرده اید؟ کلیک کنید.
هنوز حساب کاربری ندارید؟
درباره ما

درباره دنانت

دنانت (شرکت داده نــگــاری خـاورمیــانه با شماره ثبت ۲۷۵۸۴۱) در سال ۱۳۸۵ با هدف ارتقای کیفیت نرم افزارهای تولید داخل به ویژه در حوزه نرم افزار های تحت وب و وب سایت های اینترنتی، تاسیس گردید.

سرعت رشد اینترنت و ضرورت حضور در این فضا بر کسی پوشیده نیست. سال هاست که اینترنت میهمان خانه های ما ایرانیان شده است اما متاسفانه فضای وب فارسی و استانداردهای آن فرسنگ ها از استانداردهای جهانی فاصله دارد. مانند این است که این محیط در یک خواب زمستانی فرو رفته و دوست ندارد رشد کند و پویا شود.

دنانت با تکیه بر تجربه ی چندین ساله ی تیم فنی خود و با پیگیری آخرین تحولات و تکنولوژی های ظهور یافته در این حوزه، قصد دارد تا به سهم خود لذت برخورداری از خدمات اینترنتی در سطح جهانی را به مشتریان خود ارایه کند.

در این رابطه با نگرش به اینکه تاکنون هیچ گونه خدمات گفتگوی زنده بومی و مناسب برای وب سایت های فارسی زبان وجود نداشته است، این شرکت با هدف بی نیازی از خدمات شرکت های خارجی و ارائه خدمات با کیفیت در سطح جهانی، برای اولین بار خدمات بومی گفتگوی زنده وب سایت را ارائه نموده است.
به راحتی با استفاده از این خدمات می تونید با مخاطبان و بازدیدکنندگان وب سایت خود به صورت زنده گفتگو داشته باشید و پاسخگوی پرسش های آنان باشید.