ورود
کلمه عبور را فراموش کرده اید؟ کلیک کنید.
هنوز حساب کاربری ندارید؟
طرح ۱: ویژه استارتاپ ها (سالانه)

تشریح جزییات و مفاهیم طرح های خدمات گفتگوی زنده


پیش از بیان نحوه ارائه خدمات گفتگوی زنده ابتدا لازم است منظور از «گفتگو» در رابطه با این خدمات تشریح شود.

گفتگو چیست؟ هر مکالمه ای که بین بازدید کننده وب سایت و کارشناس یا اپراتور شما برقرار شود تحت عنوان یک گفتگو شناخته می شود. این مکالمه می تواند هر مدتی حتی چند ساعت برقرار باشد و می تواند شامل هر تعداد پیام از هر یک از طرفین باشد. با استفاده از نشانه های ویژه یکتایی که برای هر بازدید کننده وب سایت بر اساس صد ها پارامتر سیستمی و آدرس اینترنتی و ... تولید می شود، شمارش گفتگو ها به نحو مناسب و مطمئنی صورت می گیرد. به طوری که در صورت قطع ارتباط به سبب اختلالات اینترنتی، باز و بسته نمودن جعبه گفتگو، پیمایش به صفحات دیگر و موارد مشابه دیگر، گفتگوی جدیدی شمارش نمی شود و همچنان ادامه گفتگوی قبلی تلقی خواهد شد.

خدمات گفتگوی زنده تلگرام چت بر اساس تعدادی پارامتر قابل سنجش تدوین شده و ارائه می گردد. در زیر مهمترین پارامتر ها به صورت خلاصه تشریح شده است. همچنین یادآور می شود برخی طرح ها بر اساس ترکیب دو یا چند پارامتر تدوین شده اند. لطفاً در صورتی که این توضیحات برای شما کافی نبود حتماً با ما تماس حاصل فرمایید.

۱تعداد گفتگوی مجاز: برخی از طرح های خدمات تلگرام چت بر اساس تعداد گفتگویی که می توانید با بازدید کنندگان وب سایت خود داشته باشید تدوین شده اند. به طور مثال در طرحی که دارای امکان ۱۰۰۰ گفتگو در ماه است، در هر ماه می توانید تا ۱۰۰۰ گفتگو انجام دهید و پس از پایان ماه میزان مصرف شما صفر شده و مجدداً امکان برقراری ۱۰۰۰ گفتگوی دیگر میسر است.

۲اعتبار زمانی: خدمات تلگرام چت به دو صورت دارای اعتبار زمانی و بدون محدودیت زمانی ارائه می گردد. در صورتی که طرح دارای اعتبار زمانی یا همان دوره پرداخت باشد، پس از پایان اعتبار زمانی لازم است آن را تمدید نمایید. طرح های بدون محدودیت زمانی معمولاً تحت عنوان Pay-As-You-Go شناخته می شوند. در این طرح ها به میزان مورد نظر اعتبار گفتگو خریداری می شود و بدون محدودیت زمانی قابل استفاده خواهد بود. پس از اتمام اعتبار گفتگو می توانید مجدداً به تعداد مورد نظر اعتبار گفتگو تهیه نمایید.

۳بیشینه تعداد دپارتمان یا کارشناس مجاز: در برخی طرح ها امکان تعریف تعداد مشخصی دپارتمان و یا کارشناس (اپراتور پاسخگو) وجود دارد.

 مفهوم هر یک از پارامترهای جدول زیر به صورت خلاصه بدین شرح است.

  • تعداد دپارتمان: بیشینه تعداد دپارتمانی که در طرح مربوطه می توانید اضافه نمایید. نامحدود یعنی امکان افزودن هر تعداد دپارتمان وجود دارد.
  • تعداد کارشناس: بیشینه تعداد کارشناس یا اپراتوری که در این طرح می توانید اضافه نمایید. نامحدود یعنی امکان افزودن هر تعداد کارشناس وجود دارد. 
  • تعداد گفتگو: بیشینه تعداد گفتگویی است که در طول دوره می توانید داشته باشید.
  • دوره مصرف: دوره زمانی ای است که با گذشت آن تعداد گفتگوی انجام شده صفر می شود.
  • اعتبار زمانی: مدت زمان اعتبار سرویس یا همان دوره پرداخت سرویس است.
  • پرداخت اولیه: مبلغ اولین پرداخت در هنگام سفارش طرح مورد نظر است.
  • پرداخت های بعدی: مبلغی است که پس از پایان دوره پرداخت جهت تمدید اعتبار سرویس دریافت می گردد.
جزییات این طرح
تعداد دپارتمان تعداد کارشناس محدودیت گفتگو دوره مصرف اعتبار زمانی هزینه هزینه تمدید
نا محدود نا محدود ۲۰۰ ۳۰ روز ۳۶۵ روز ۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان ۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان
همین الان سفارش دهید!