ورود
کلمه عبور را فراموش کرده اید؟ کلیک کنید.
هنوز حساب کاربری ندارید؟

امکاناتی که می تواند کسب و کار شما را متحول کند


 

ما واژه های «مخاطب»، «کارشناس» و «دپارتمان» را در معانی زیر به کار برده ایم:

«مخاطب»: بازدید کننده وب سایت شما که از طریق گفتگوی زنده سوالاتش را می پرسد.

«کارشناس»: کسی که شماره تلگرامش را در سامانه اضافه کرده اید و امکان پاسخگویی به «مخاطب» را دارد.

«دپارتمان»: یک گروه از «کارشناس» ها که بر اساس تخصص، شیفت کاری، موقعیت جغرافیایی و یا هر تقسیم بندی دیگری در سامانه ایجاد شده است.

 

پاسخگویی به مخاطبان از طریق تلگرام

دیگر نیازی نیست برای پشتیبانی مخاطبان وب سایت خود همیشه پشت کامپیوتر باشید. می توانید با تلگرام خود هر کجا که هستید به سوالات مخاطبان وب سایت خود جواب دهید و با جلب اعتماد آن ها، فروش و درآمد خود را بالاتر ببرید.
 

ایجاد دپارتمان های متنوع برای پاسخگویی

اگر کارشناسان کسب و کار شما به چند دسته مختلف تقسیم شده اند، می توانید برای هر گروه از کارشناسان یک «دپارتمان» جدید در سامانه ایجاد نمایید و اعضای آن «دپارتمان» را به آن اضافه کنید. به این ترتیب می توانید «مخاطب» را به «دپارتمان» مربوطه و یا حتی به «کارشناس» خاصی از یک دپارتمان ارجاع دهید.
 

افزودن هر تعداد کارشناس به دپارتمان ها

شما در هیچ یک از پلن های سامانه محدودیتی برای اضافه کردن «کارشناس» ندارید. هر فرد سازمان شما که یک خط موبایل با تلگرام فعال داشته باشد می تواند به عنوان کارشناس پشتیبانی، پاسخگوی سوالات مخاطبان آنلاین شما باشد.

امکان تعیین وضعیت «آنلاین» و «آفلاین» برای کارشناسان

تمامی کارشناسان می توانند وضعیت خود را برای پاسخگویی مشخص نمایند. اگر وضعیت خود را در حالت «آنلاین» قرار دهند سامانه مخاطبان وب سایت را به طور خودکار به ایشان ارجاع می دهد و اگر «آفلاین» باشند سامانه مخاطبی را به ایشان ارجاع نمی دهد.
 

امکان انتقال مخاطب بین دپارتمان ها و کارشناس های مختلف

اگر حس می کنید سوال مخاطب به شما مربوط نمی شود و کارشناس دیگری باید پاسخ این سوال را بدهد، به سادگی می توانید مخاطب را به یک دپارتمان دیگر و یا حتی کارشناس بخصوصی از یک دپارتمان ارجاع بدهید. در این حالت کارشناسی که مخاطب به او ارجاع شده است نیز با یک فرمان می تواند تمام گفتگوهای انجام شده قبلی با مخاطب را دریافت کند تا در جریان مکالمه انجام شده با مخاطب قرار بگیرد.

 

امکان اتصال مخاطب به گروه کارشناسان

حتما در بسیاری از موارد دیده اید که برای پاسخ به سوالات یک مشتری بخصوص، باید از تخصص های مختلفی کمک گرفت. در این سامانه در صورتی که نیاز باشد بیش از یک نفر به سوالات مشتری جواب بدهد، می توانید از همکاران و سایر کارشناسان خود دعوت کنید تا با هم و به طور همزمان پاسخ مشتری خود را بدهید.
در این حالت سامانه به طور خودکار تنها پیغام هایی را به مشتری ارسال می کند که به صورت مستقیم به مشتری «reply» شده باشد و باقی پیام ها صرفا توسط شما و همکارانتان قابل رویت خواهد بود. به این شکل می توانید با همکاران خود مشورت کنید و بهترین جواب ممکن را برای مشتری خود ارسال کنید.

 

رهگیری مخاطبین شامل منطقه جغرافیایی،سیستم عامل، مرورگر و ...

هر گاه مخاطب جدیدی گفتگو با شما را شروع کند، پیش از آغاز گفتگو سامانه اطلاعات زیادی در مورد مخاطب در اختیار شما می گذارد:

  • آیا این اولین بازدید مخاطب از سایت شما است یا او یکی از بازدیدکننده های پیشین سایتتان است
  • مخاطب در کدام استان و کدام شهر می باشد؟
  • سیستم عامل مخاطب چیست؟ ویندوز، آی او اس، اندروید و ...
  • مخاطب از چه مرورگری استفاده می کند؟‌ کروم، فایرفاکس، اینترنت اکسپلورر یا ...

امکان پاسخگویی همزمان یک کارشناس به چند مشتری

هر کارشناس می تواند به چند مخاطب به طور همزمان پاسخ بدهد. در این حالت سامانه می تواند برای مخاطبین به طور خودکار پیغام های از پیش تعریف شده مانند «لطفا چند لحظه منتظر بمانید» ارسال کند.
 

امکان پاسخگویی همزمان چند کارشناس به یک  مشتری


این امکان وجود دارد که چند کارشناس به طور همزمان به یک مشتری که سوال ویژه ای دارد پاسخ بدهند.

 

امکان مشاهده پیشینه گفتگو

اگر مخاطب قبلا با مجموعه شما گفتگویی انجام داده باشد و در زمان دیگری گفتگوی تازه ای را شروع کند شما می توانید پیشینه گفتگوی انجام شده با مخاطب را بلافاصله دریافت نمایید.

 

شناسایی بازدیدکنندگان پیشین

سامانه مخاطبان جدید را از مخاطبان قدیمی تشخیص می دهد و اطلاعات ایشان را به کارشناس ارائه می دهد تا پاسخگویی حرفه ای تری داشته باشید.

 

رهگیری صفحه جاری بازدیدکنندگان

سامانه به شما نشان می دهد که مخاطب در حال بازدید از کدام صفحه از وب سایت شما است تا بر اساس اطلاعات همان صفحه با ایشان صحبت کنید.

 

ارسال تصویر صفحه مخاطب به درخواست کارشناس

شما می توانید از صفحه سایتتان که مخاطب در حال مشاهده آن است تصویر تهیه کنید. در برخی سایت ها که تعداد صفحات خیلی زیاد است، به کمک این قابلیت می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن متوجه شوید که مخاطب شما کدام صفحه سایتتان را نگاه می کند و بر اساس این اطلاعات با ایشان گفتگو کنید.

 

امکان ارسال و دریافت انواع فایل بین کارشناس و مخاطب

مخاطب می تواند از طریق پنجره گفتگوی زنده در سایت شما با حفظ امنیت کامل برای شما فایل ارسال کند. به طور مثال در یک سایت که در زمینه بافت فرش کار می کند، کارشناس می تواند با دریافت تصویر از مخاطب به او بگوید که حدود قیمت بافت آن تصویر چه قدر می شود.
همچنین کارشناس می تواند برای ارائه اطلاعات تکمیلی، از طریق تلگرام، برای مخاطب فایل های تکمیلی مانند صوت، تصویر، کاتالوگ و ... ارسال نماید. به این وسیله می توانید مخاطب را برای خرید هوشمندانه تر راهنمایی کنید.

 

امکان ارسال پیام انتظار به مخاطبان

اگر مشغول انجام چند کار همزمان هستید با فشردن یک کلید روی تلگرام پیغام خودکار «لطفا چند لحظه منتظر بمانید» برای مخاطب شما ارسال می شود. در این حالت می توانید چند لحظه برای خود وقت بخرید.

 

امکان تنظیم وضعیت پاسخگویی کارشناس از طریق تلگرام یا پنل مدیریت

کارشناس از طریق پنل مدیریت یا از طریق تلگرام می تواند وضعیت «آنلاین» و «آفلاین» بودن خود را تغییر دهد. به این ترتیب تنها در زمانی که در سامانه «آنلاین» باشد مخاطبان به ایشان ارجاع می شوند.

 

امکان تنظیم نام و تصویر سفارشی برای هر کارشناس

می توانید برای هر کارشناس در پنل مدیریت نام و تصویر اختصاصی ای تنظیم کنید. به این ترتیب اگر تصویر تلگرام شما شخصی است و دوست ندارید که این تصویر به مخاطبان نمایش داده شود، می توانید از طریق پنل مدیریت سامانه تصویر رسمی دیگری را برای نمایش به مخاطبان وب سایت انتخاب کنید.

 

امکان دریافت آفلاین پیام

اگر هیچ کارشناسی هم در وضعیت آنلاین نباشد. سامانه می تواند به صورت آفلاین اقدام به دریافت پیام و اطلاعات مخاطبان نماید. در این حالت در اولین فرصتی که یک کارشناس «آنلاین» شود، اطلاعات کاربر به همراه پیغام ایشان برای پیگیری های آتی به ایشان ارسال می شود.

 

امکان تنظیم پیام پیش فرض برای خوش آمد یا خداحافظی در سطح دپارتمان یا کارشناس

هر «کارشناس» یا هر «دپارتمان» می تواند پیغام خوشامد و خداحافظی اختصاصی برای خودش تعیین کند تا در زمان آغاز و پایان گفتگو به طور خودکار به مخاطب نمایش داده شود.

 

امکان اولویت دهی به  کارشناسان برای پاسخگویی به مخاطبین

شما می توانید به کارشناسان برای پاسخگویی اولویت دهید. در این حالت مخاطب ابتدا به کارشناسانی که اولویت بالاتری داشته باشند ارجاع داده خواهد شد.