ورود
کلمه عبور را فراموش کرده اید؟ کلیک کنید.
هنوز حساب کاربری ندارید؟
شرایط و ضوابط استفاده از خدمات تلگرام چت

شرایط و ضوابط عمومی


  • تعهد وثبات: دنانت متعهد است پس از پرداخت فاکتور هر دوره توسط مشتری، تا پایان آن دوره پرداخت بر اساس شرایط و ضوابط توافق شده در ابتدای آن دوره ارائه خدمت نماید. در صورت تغییر شرایط و ضوابط، لازم است مشتری برای ادامه دریافت خدمات، موافقت خود را با شرایط جدید اعلام و سپس نسبت به پرداخت فاکتور دوره بعد اقدام نماید. بدیهی است استمرار دریافت خدمات و پرداخت فاکتور هر دوره به منزله موافقت مشتری با کلیه شرایط و ضوابط مندرج می باشد.
  • توافق: سفارش یا تمدید هر محصول یا خدمت به منزله موافقت مشتری با شرایط و ضوابط درج شده در این صفحه یا صفحه اختصاصی آن خدمت یا محصول می باشد.
  • تغییر تعرفه: امکان افزایش یا کاهش بهای کلیه خدمات متناسب با میزان تورم و تغییرات نرخ ارز وجود دارد. این مورد معمولاً به صورت سالانه اعمال می گردد.
  • رفع مسئولیت: در مورد تمامی خدمات، دنانت مسئولیتی در قبال پیشامدها و مسائل و مواردی که خارج از قدرت این مجموعه باشد مانند سیل، زلزله، آتش سوزی و یا هر مورد دیگر، ندارد.

همچنین یادآور می شود کلیه خدمات تلگرام چت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران بوده و هرگونه سوء استفاده از این خدمات سبب تعلیق آن خواهد بود. هدف اصلی این خدمات ارائه راهکار بومی برای امکان گفتگوی زنده با مشتریان و مخاطبان وب سایت برای پشتیبانی از آنان پس از خرید و یا پاسخ به پرسش های آنان پیش از خرید است.